Best Price

Cena 23 czerwiec 2019

od 147zł

Date picker
Pokój 1
Pokój 2
Pokój 3
Pokój 4
Pokój 5
Pokój 6
Pokój 7
Pokój 8
Pokój 9

Dodatkowe kryteriaMniej kryteriów
(Kod promocyjny, IATA)

REZERWUJ WCZEŚNIEJ I OSZCZĘDZAJ!

Dokonaj rezerwacji co najmniej 5 dni wcześniej i skorzystaj z 15% upustu.

> Więcej informacji

Pomysły na pobyt, weekend i wyjścia w Lodz i jego okolicach

Hotel znajduje sie o pare kroków od Manufaktury, jednego z najwiekszych i najciekawiej zrealizowanych centrów handlowo-rozrywkowych w Europie. Dawniej kompleks fabryczny, dzis stal sie rajem dla zakupowiczów i szukajacych rozrywki. Posiada oprócz sklepów, restauracji i kawiarni, ogromne kino, kregielnie, arene do jazdy na rolkach, sztuczna scianke wspinaczkowa oraz skate park. Kompleks otrzymal liczne swiatowe wyróznienia m.in. dla najlepszego produktu turystycznego i dla innowacyjnego projektu europejskiego.

 

Warto wybrac sie takze na spacer po ulicy Piotrowskiej z ciekawa architektura i licznymi ogródkami piwnymi. Szczególnie podczas wieczornego spaceru mozna poczuc atmosfere tego niezwyklego fabrycznego miasta.

Mniej znanym i bardzo oryginalnym miejscem jest Ksiezy Mlyn, zabytkowe osiedle robotnicze z XIX wieku, wybudowane przez fabrykanta Karolowa Scheiblera. Skonstruowal on to osiedle z mysla o swoich pracownikach, a z czasem powstaly tu takze sklepy, szkola, kosciól, szpital, dom kultury i palac fabrykanta.

Dla milosników przyrody polecamy Park Lagiewniki, fragment dawnej Puszczy Lódzkiej. To wspaniale miejsce dla osób zmeczonych wielkomiejskim zgielkiem. Liczne szlaki piesze i rowerowe sprawiaja, ze to wymarzone miejsce do czynnego wypoczynku dla osób w kazdym wieku.

Zamknij